Obrazy

OBRAZY 3D RELIGIJNE

  Obrazy 3D to grafika wykonana, na specjalnych programach typu Corel Draw, Photoshop i Ilustrator. Wstawione w specjalną ramkę, która tworzy iluzję poruszania się przedstawionej ilustracji. Wykonanie obrazka graficznego odbywa się ręcznie, w formie szkicu i programu do kolorowania lub tylko komputerowo (tablet, laptop). Obrazy, tego typu są niedrogie, ponieważ taka ilustracja jest drukowana, na specjalnym papierze i wstawiona za specjalną 3D ramką.

  Obraz 3D religijny np: https://www.meritohurt.pl/obrazy-swiete-3d.html jest formą sztuki, która tworzy iluzję poruszania się, co dodaje poczucia obecności Świętej, z Bogiem w tym domu. Matka Maryja z Jezusem, czy też Jezus Zmartwychwstały w graficznej formie, przypomina o wierze Katolickiej. Bliskość modlitwy z obrazem zawieszonym, na ścianę dodaje pomieszczeniu religijności, dla zamieszkałych domowników.

 OBRAZY RELIGIJNO MALARSKIE Z GŁĘBIĄ 

  Obrazy malarskie, wykonane ręcznie farbami z głębią, która wygląda, bardzo żywo i naturalnie. Religijne motywy malowane są z wyglądu 3D w formie sztuki, która jest wykonana przez doświadczonych, z talentem artystów. Pędzle i specjalne farby: olejne lub akryl, które z ruchem ręki człowieka, tworzą coś pięknego. Ilustracje, takich obrazów są drogie, ponieważ zajmują dużo czasu, na tworzenie malarskie z precyzją wyobraźni i ręki. 

  Religijnym obrazem, który przedstawia głębię artystyczną jest obraz Leonardo da Vinci „Ostatnia Wieczerza”. Malowana sztuka jest bardzo drogocenna, ponieważ głębia jest tworzona z dokładną precyzją. Obrazy religijne, wykonane oryginalnie, przez artystów na pewno będą zachwytem i uwielbieniem Boga w tym domu. Malarskie przedstawienie Jezusa Zmartwychwstałego lub Bożego Narodzenia, są piękne, ze względów Świąt Kościelnych.