Obrazy

Obrazy o tematyce religijnej

Obrazy o tematyce religijnej są bardzo efektowną dekoracją ścian w domach, na plebaniach, w zakrystiach oraz innych miejscach, gdzie hołduje się obrazom Świętych i Błogosławionych.Obrazy religijne można kupić na Meritohurt. Odwzorowują one słynne portrety ważnych postaci z życia religijnego.

 

Obecnie w sklepach z dewocjonaliami nie brakuje różnorodnych akcesoriów symbolizujących wiarę chrześcijańską. Wśród wielu z nich można wymienić niezwykle ciekawe obrazy święte o różnorodnej tematyce. Przedmioty te wyróżniają się wyjątkową estetyką oraz  pieczołowitością wykonania, a także trwałością kolorów.

 

Niezwykle piękne obrazy religijne na drewnie

 

Na rynku nie brakuje niezwykle estetycznych oraz oryginalnych obrazów na drewnie przedstawiających motywy, sceny biblijne oraz  wizerunki Świętych i Patronów.

Obrazy wykonane na drewnie posiadają wielobarwne nadruki o intensywnych oraz niezwykle trwałych kolorach, które nie blakną nawet po wielu latach.

Niektóre z nich wykonywane są one na płycie HDF w technice wycinania laserem. Obrazy te idealnie nadają się do wyeksponowana we wnętrzach świątyni, w parafiach, a także na ścianach w domach prywatnych.

 

Obrazy z wizerunkiem Anioła Stróża

 

Dużą popularnością wśród osób wierzących cieszą się święte obrazy z wizerunkiem Anioła Stróża. Ta święta i znana postać czuwa nad dziećmi, podczas zabawy oraz strzeże je od złego.

Motyw ten jest bardzo popularny w szczególności wśród najmłodszych chrześcijan. Obraz z tą postacią jest wspaniałym upominkiem  na Chrzest Święty lub Pierwszą Komunię.