Akcesoria liturgiczne

Pamiątka na Chrzest Święty

Przyjęcie sakramentu Chrztu Świętego to wielkie i ważne wydarzenie dla całej rodziny młodego człowieka. Zwłaszcza rodzice oraz rodzice chrzestni pragną zachować ten dzień w pamięci na bardzo długo. Aby dziecko również posiadało coś upamiętniającego uroczystość, warto zdecydować się na wykonanie personalizowanej pamiątki.

Pamiątka w postaci ryngrafu

Zamówienie spersonalizowanej pamiątki jest najlepszym rozwiązaniem. Ważne, aby przedmiot był dopasowany do charakteru całej uroczystości i posiadał napis lub grafikę, która będzie upamiętniać datę. Ryngraf srebrny to coraz chętniej wybierana pamiątka, którą rodzice mogą zawiesić w pokoiku dziecięcym. Zamówiony na specjalne i indywidualne zamówienie, może stanowić piękną i bardzo ważną ozdobę, a także jednocześnie pamiątkę pierwszego sakramentu przyjętego przez dziecko.

Jaki grawer wykonać na pamiątce?

Zlecając wykonanie pięknego ryngrafu na pamiątkę Chrztu Świętego, warto zastanowić się dokładnie nad treścią i wyglądem grawera. Najpiękniejsze pamiątki to te, które zostały spersonalizowane i dopasowane do charakteru uroczystości. Z pewnością dobrym wyborem jest umieszczenie na ryngrafie daty wydarzenia. Ponadto, wszelkie grafiki ukazujące przyjęcie sakramentu lub też symbole z tym związane, również powinny znaleźć się na grawerze. Grafika oraz napisy nie muszą być duże i liczne, aby stanowiły piękną ozdobę i jednocześnie pamiątkę przypominającą całą uroczystość.