Akcesoria religijne

Srebrny różaniec z kamieniami – pamięć na lata

srebrny różaniec z kamieniami

Podczas codziennego zabiegania ludzie zapominają o swoich własnych planach i zobowiązaniach. Trudno się dziwić – pęd życia jest coraz większy. Każda osoba powinna znaleźć chwilę na refleksję i medytację, czyli modlitwę. Jak sobie w tym pomóc?

Srebrny różaniec z kamieniami

Bez przedkładania wartości materialnej nad wartość duchową, różaniec z takich materiałów cechuje bardzo duża wytrzymałość na codzienne podróże. Posiadając codziennie przy sobie takie dewocjonalia dużo łatwiej złapać się na tym, że zapominamy o swojej sferze duchowej. Jadąc w komunikacji miejskiej, nietrudno znaleźć trochę czasu na modlitwę.

Nie jesteś sam

Pokonywanie codziennych trudności i pokus w bardzo szybki sposób potrafi osłabić nawet hardego człowieka. Różaniec wewnątrz kieszeni będzie elementem, który bez trudu przypomni o zobowiązaniach dotyczących złożonych obietnic. Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego posiadanie różańca przy sobie będzie idealną tarczą dla codziennych przeszkód.

Nikt nie jest idealnym i nawet ci, którzy na co dzień nauczają innych, miewają często chwile słabości. Darowując komuś srebrny różaniec z kamieniami, sprawimy, że będzie on pamiętał o tym, że trzeba być silnym. Będzie także miał świadomość, że w razie potrzeby może się do nas zwrócić o pomoc. W końcu różańca nie daje się komuś ot tak. Zwykle wręcza się go osobie, na której bardzo nam zależy. Ma pełnić rolę jego prywatnej, duchowej tarczy.

Bogaty asortyment produktów dostępny na: https://www.meritohurt.pl/rozance-srebrne-z-kamienia/rozaniec-bursztynowy-srebrny,1424,1.html