Akcesoria religijne

Święty Krzysztof – patron kierowców. Podaruj brelok ze św. Krzysztofem!

Święty Krzysztof uznawany jest za patrona kierowców i podróżników. Jego wizerunek jest częstym motywem widywanym w środkach transportu. Ma on wtedy chronić podróżujących przed nieszczęściem.

Dewocjonalia ze św. Krzysztofem do samochodu


W samochodach osób wierzących bardzo często można dostrzec dewocjonalia z podobizną świętego Krzysztofa. Są to między innymi obrazki, naklejki, ale również breloczki, które przeznaczone są do podpięcia do kluczyków samochodowych.

Na przedmiotach tego rodzaju można zobaczyć wtedy wizerunek św. Krzysztofa. Może towarzyszyć im również fragment modlitwy, na przykład modlitwy kierowcy.

Takie gadżety mogą także pełnić praktyczną funkcję – breloczek może pomagać w spięciu kluczy i ułatwia ich znalezienie w torbie, plecaku.

Brelok św Krzysztof – miły upominek dla kierowcy


Aby jazda samochodem była bezpieczniejsza, warto podarować brelok św Krzysztof. Dzisiaj w sprzedaży można znaleźć bardzo dużo takich dewocjonaliów. Co zakupić?

Do wyboru są między innymi:
• breloczki z płaskorzeźbami
• breloczki w formie medalików
• breloczki rzeźbione
• breloczki ze skórzaną podkładką
• breloczki drewniane

Szeroka gama wzorów powoduje, że breloki św Krzysztofa można wtedy dopasować do swojego gustu. Dodatkowo, firmy oferujące takie gadżety mogą także wykonać na nich grawerunek – będzie to wtedy unikatowy upominek, na przykład z okazji zakupu nowego samochodu, na urodziny, pod choinkę.